Všechny kategorie

Profil společnosti

Profil společnosti

Xi'an Faitury Bio-Tech Co., Ltd. je komplexní vědecký a technologický podnik zaměřující se na výzkum, vývoj, výrobu a prodej přírodních rostlinných extraktů. Poskytujeme vysoce kvalitní materiály pro průmyslová odvětví světového rostlinného lékařství, zdravé výživy, doplňků stravy, potravin a nápojů, denních chemikálií, kosmetiky. Společnost se nachází v Xi'an High-tech Industry Development Zone, s vyspělým výzkumem, vyvinutým týmem a prvotřídním prodejním týmem.

Díky silnému výzkumu a vývoji a vyspělým výrobním kapacitám nadále poskytujeme zákazníkům vysoce kvalifikované produkty. To je naše poslání a neustálé sledování. Hlavními produkty více než 500 druhů čistě přírodních rostlinných extraktů a rostlinného prášku.

Věříme, že ty nejlepší přírodní ingredience pocházejí z vybraných surovin a rafinovaných procesů. Společnost se zavázala k vedoucí pozici v oboru. Pokračujeme v reformách a inovacích, abychom se přizpůsobili poptávce na trhu, abychom zákazníkům poskytovali více přizpůsobená řešení služeb, celou řadu produktů a služeb, abychom uspokojili potřeby zákazníků na vyšší úrovni, s vlivem v severozápadním regionu průmyslu rostlinných extraktů.

Spolehněte se na mateřskou společnost Xi'an FD Bio-Tech Co., Ltd, která byla založena v roce 2003 a pokrývá 14 tisíc metrů čtverečních, je kompetentní poskytnout 14 výrobních linek s kompletní sadou extrakce, kolonové chromatografie, koncentrace, jemné separace, vakuové a sprejové sušící zařízení. Denní kapacita dosahuje přes 7 tun léčivých materiálů a vakuový sušicí sprej přesáhl 10 tun. Roční kapacita je přes 5000 tun surových drog, z nichž 60 % produktů vstupuje na mezinárodní trh.

Xi'an Faitury Bio-Tech Co., Ltd dodržuje koncept „stability, rozvoje, reformy a inovace“ a neustále zkoumá a inovuje. S precizní základní technologií, vynikající kvalitou produktů a efektivním týmovým řízením pro dlouhodobý vývoj zajišťujeme, aby si naši zákazníci užívali naše vynikající produkty a také intimní vysoce kvalitní služby.

Upřímně doufáme, že budeme komunikovat a spolupracovat s našimi zákazníky.

Osvědčení

ISO45001

ISO45001

ISO14001

ISO14001

HALAL

HALAL

FDA

FDA

ISO9001

ISO9001

NAŠE FACTORY

12
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Žhavé kategorie