Všechny kategorie

Zásady ochrany osobních údajů

Domů > Zásady ochrany osobních údajů

Zásady ochrany osobních údajů

Na soukromí záleží. Víme, že ochrana osobních údajů je dnes hlavním tématem, a chceme, abyste si užili interakci s námi a zároveň věděli, že si vašich osobních údajů vážíme a že je chráníme.

Zde naleznete přehled o tom, jak vaše Osobní údaje zpracováváme, k jakým účelům je zpracováváme a jaký máte prospěch. Uvidíte také, jaká máte práva a jak nás můžete kontaktovat.

Aktualizace tohoto Oznámení o ochraně osobních údajů Jak se obchod a technologie vyvíjejí, možná budeme muset toto oznámení o ochraně osobních údajů změnit. Doporučujeme vám pravidelně kontrolovat toto Oznámení o ochraně osobních údajů, abyste se ujistili, že máte aktuální informace o tom, jak společnost Xi'an Faitury Bio-Tech Co., Ltd používá vaše osobní údaje.

Do 13 let? Pokud je vám méně než 13 let, laskavě vás žádáme, abyste počkali, až budete trochu starší, než s námi budete komunikovat, nebo požádejte rodiče či opatrovníka, aby nás kontaktovali! Bez jejich souhlasu nemůžeme shromažďovat a používat vaše osobní údaje.

Proč Vaše Osobní údaje zpracováváme? Zpracováváme vaše osobní údaje, včetně jakýchkoli citlivých osobních údajů, které jste nám poskytli se svým souhlasem, abychom s vámi mohli komunikovat, plnit vaše nákupní objednávky, odpovídat na vaše dotazy a poskytovat vám sdělení o Xi'an Faitury Bio-Tech Co., Ltd a naše produkty. Vaše osobní údaje zpracováváme také proto, abychom nám pomohli dodržovat zákony, prodat nebo převést jakoukoli relevantní část našeho podnikání, spravovat naše systémy a finance, provádět vyšetřování a uplatňovat zákonná práva. Kombinujeme vaše osobní údaje ze všech zdrojů, abychom vám lépe porozuměli, abychom mohli zlepšit a přizpůsobit vaše zkušenosti při interakci s námi.

Kdo má přístup k vašim osobním údajům a proč? Omezujeme zpřístupnění vašich osobních údajů ostatním, nicméně v určitých případech potřebujeme vaše osobní údaje zpřístupnit, a to zejména následujícím příjemcům:

Společnosti v rámci Xi'an Faitury Bio-Tech Co., Ltd, pokud to vyžadují naše oprávněné zájmy nebo s vaším souhlasem;

Třetí strany, které jsme angažovali, aby poskytovaly služby, jako je správa webových stránek, aplikací a služeb (např. funkcí, programů a propagací), které máte k dispozici, společnosti Xi'an Faitury Bio-Tech Co., Ltd, s výhradou vhodné ochrany;

Úvěrové zpravodajské agentury/vymahači dluhů, pokud to dovoluje zákon a pokud potřebujeme ověřit vaši bonitu (např. pokud se rozhodnete objednat s fakturou) nebo inkasovat neuhrazené faktury; a Příslušné veřejné agentury a úřady, pokud to vyžaduje zákon nebo oprávněný obchodní zájem.

Zabezpečení a uchovávání dat K zachování důvěrnosti a bezpečnosti vašich osobních údajů používáme řadu opatření, včetně omezení přístupu k vašim osobním údajům na základě potřeby vědět a dodržování příslušných bezpečnostních standardů k ochraně vašich údajů.

Učiníme veškeré přiměřené kroky, abychom zajistili, že vaše Osobní údaje budou zpracovávány pouze po minimální dobu nezbytnou v souvislosti s: (i) účely stanovenými v tomto Oznámení o ochraně osobních údajů; (ii) jakékoli další účely, které vám byly oznámeny v době shromažďování příslušných Osobních údajů nebo před zahájením příslušného zpracování; nebo (iii) jak to vyžadují nebo umožňují platné zákony; a poté po dobu trvání jakékoli příslušné promlčecí doby. Stručně řečeno, jakmile vaše osobní údaje již nebudou vyžadovány, zničíme je nebo vymažeme bezpečným způsobem.

Kontakt Xi'an Faitury Bio-Tech Co., Ltd vystupuje jako „správce“ vašich osobních údajů, které jsou zpracovávány na základě tohoto prohlášení o ochraně osobních údajů nebo v souvislosti s ním. Máte-li jakékoli dotazy nebo připomínky týkající se tohoto Oznámení o ochraně osobních údajů nebo postupů shromažďování a zpracování osobních údajů společnosti Xi'an Faitury Bio-Tech Co., Ltd, kontaktujte nás nebo nám napište e-mail na adresu [chráněno e-mailem]

Xi'an Faitury Bio-Tech Co., Ltd
3. patro, Yingyuan Yazhu, č. 59 Keji č. 1 Road, Xi 'an High-tech zóna, provincie Shaanxi

Žhavé kategorie